"Star Wars: Battlefront" - nowy gameplay

15 lipca 2015

Do sieci trafił trwający prawie 20 minut gameplay z nowego Battlefronta. Ponadto, fani poznali kolejne informacje dotyczące gry, a świat obiegła wieść, że Jade Raymond ma nadzorować prace nad nową produkcją spod znaku Star Wars.

Star Wars: Battlefront jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Z pierwszej informacji na jego temat zapewne ucieszą się ci wszyscy, którzy w dyskusjach PC vs konsola opowiadają się przeciwko komputerom osobistym. Opcja gry na podzielonym ekranie zostanie udostępniona tylko w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One. Kolejne wieści mogą zasmucić zarówno konsolowców, jak i pecetowców. W nowym Battlefroncie zabraknie możliwości przeniesienia postaci i doświadczenia z trybu dla pojedynczego gracza do multiplayera. Jedynym łącznikiem pomiędzy trybem fabularnym i rozgrywką w sieci będą kredyty zarabiane podczas odblokowywania misji w singlu. W grze pojawią się Y-Wingi, lecz spotka je podobny los, co machiny kroczące AT-AT i gracze nie będą mogli nimi sterować.

Poniżej gameplay nagrany podczas SDCC.

Electronic Arts ma nowego pracownika. Mowa o Jade Raymond, producentce takich hitów jak Assassin's Creed 1 i 2 czy Splinter Cell: Blacklist, która teraz pokieruje pracami nowoutworzonego studia Motive. Jednym z głównych zadań Raymond będzie nadzorowanie prac nad nową grą z uniwersum Star Wars. Na razie niewiele wiadomo o tym tytule. Za produkcję odpowiada Visceral Games, autorzy między innymi Dead Space'a i Battlefield Hardline. Jak twierdzi Nolan North (aktor podkładający głos Nathanowi Drake'owi z serii Uncharted) gra ma być podobna do anulowanej Star Wars 1313.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus